O nas

Jesteśmy firmą istniejącą od lat

 

Misja

Naszą misją jest być liderem w kompleksowym prowadzeniu prac budowlano-wykończeniowych oraz meblarskich. Naszym wyzwaniem jest zapewnienie ponadprzeciętnej jakości oraz obsługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Koncentrujemy się na terminowej realizacji powierzonych nam zadań przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

Wizja

Jesteśmy dumni z dotychczas zrealizowanych zleceń na terenie Europy i Rosji. Entuzjastycznie i z pasją podchodzimy do realizacji kolejnych projektów. Wyręczamy naszych klientów w organizacji i koordynowaniu prac związanych z aranżowaniem przestrzeni.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Firma Długosz powstała w Sopocie w 2000 roku. W ciągu 11 lat funkcjonowania na rynku, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji mebli i elementów wyposażenia wnętrz do salonów sprzedaży w galeriach handlowych, banków, hoteli, estauracji i powierzchni biurowych.

W tym czasie na terenie Polski, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Rumunii, Czech, Słowacji, Węgier i innych krajów europejskicj wyprodukowaliśmy i zainstaliwaliśmy meble w przeszło 280 obiektach o łącznej powierzchni około 180 000 m2.

Zdobyte doświadczenie i zadowolenie naszych klientów zapewniło nam pozycje sprawdzonego i uznanego w branży producenta. Swój sukces osiągnęliśmy głównie dzięki nowoczesnym, wysokowydajnym liniom produkcyjnym oraz kadrze doświadczonych pracowników. Nasi specjaliści od obróbki drewna i metalu, inżynierowie konstruktorzy, projektanci, którzy na co dzień nadzorują proces produkcji, gwarantują najwyższą jakość każdej realizacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Długosz Meble
Długosz Meble

Jaka jest nasza przewaga nad konkurencją?

Każdy projekt jesteśmy w stanie obsłużyć szybko, precyzyjnie i z zachowaniem powtarzalności elementów produkcji przy bardzo wysokiej wydajności.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w najnowszej generacji linie technologiczne CNC uznanych w branży marek. Najstarsza maszyna, jaką posiadamy ma zaledwie 4 lata!

Obejrzyj naszą pracownię

Dlaczego jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i podejmować się realizacji najbardziej skomplikowanych projektów?

By sprostać oczekiwaniom Klientów stale inwestujemy w nowe technologie. Uczestniczymy w targach i prezentacjach tematycznych. Dokładamy starań, aby zawsze być na czasie. Zwiększamy efektywność swojej pracy co pozwala nam oferować najwyższą jakość w rozsądnych cenach.

Zobacz nasze realizacje

Długosz Meble

Wieloletnie doświadczenie

W ciągu kilkunastu lat działalności nasza firma wyspecjalizowała się w kompleksowym wykończeniu obiektów komercyjnych o dużych powierzchniach. Własne zaplecze produkcyjne pozwala nam realizować nie tylko typowe prace budowlane i instalacyjne, ale także produkcję, dostawę i montaż nietypowych elementów wykończeniowych (meble, witryny, konstrukcje stalowe i wiele innych…)

Wykwalifikowana kadra

Zatrudniamy obecnie kilkadziesięt osób, bazując na doświadczonej kadrze inżyniersko - technicznej i w wykwalifikowanej załodze. Nabyte doświadczenie pozwala nam sprawnie rozwiązywać najtrudniejsze problemy oraz zapewnić uzyskanie końcowego efektu na najwyższym poziomie.

Rozbudowane zasoby i możliwości

Posiadamy również rozbudowane zaplecze sprzętowe, co pozwala nam na dużą mobilność i znacznie przyśpiesza proces realizacji inwestycji. Wszystkie z dotychczas zrealizowanych inwestycji są naszą wizytówką, dlatego z pełną odpowiedzialnością zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z naszą firmą?

Skontaktuj się